Сервис обратного звонка RedConnect

Монтаж

Ми прекрасно знаємо наскільки важливим є якісний монтаж вікна і тому приділяємо цьому процесу велику увагу.

Компанія «Тепловінд» здійснює монтаж вікон та дверей висококваліфікованими спеціалістами, які мають відповідний досвід роботи та пройшли фахову підготовку.

 

Замір

Здійснення замірів для майбутніх вікон – це дуже відповідальний процес, оскільки саме від нього залежить надійність і функціональність віконних конструкцій. Тому рекомендуємо довірити цей процес нашим спеціалістам, а не виконувати його самостійно. Виїзд спеціаліста компаній «Тепловінд» для здійснення замірів є БЕЗКОШТОВНИМ!

 

 

Засклення балконів та лоджій

Завдяки склінню балконів і лоджій Ви отримуєте додаткову площу до Вашої квартири. Їх вид стає кращим, як ззовні так із середини, і вони будуть захищені від атмосферних опадів, коливань температури та вітру .Засклені лоджія чи балкон виглядають більш презентабельно і довше Вам прослужать. Компанія «Тепловінд» здійснює скління балконів і лоджій задопомогою алюмінієвих та металопластикових рам – це найоптимальніший варіант для Вашого дому. Обираючи даний варіант Ви отримаєте максимальну шумоізоляцію, теплоізоляцію та здоровий мікроклімат в приміщені.!

 

Доставка

Послуга доставки з розвантаженням полягає в тому, що окрім доставки замовлених Вами вікон та дверей – їх розвантажують та переміщують безпосередньо до місця монтажу. При цьому не має значення наявність ліфта та поверх. Компанія «Тепловінд» здійснює доставку з виносом на поверх БЕЗКОШТОВНО.